Adını Sen Koy 280. Bölüm izle 9 Şubat 2018


Yükleniyor
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Adını Sen Koy 280. Bölüm izle 9 Şubat 2018

hdfilmekrani.net ponçik monçik seyirler diler. 2018 “Aşık ruh karanlık ve soğuk iklimde yaşar. Isı da ışık da hep bir adım ötede, sevdiğinin ellerindedir. Aşk birbirlerine doğru sürüklenen iki kalbin bir türlü birleşememesi, yaklaşmaya çalışırken uzağa, hep uzağa düşmesidir…”
Karakterleri gece ile gündüz kadar farklı, dünyaları siyahla beyaz kadar ayrı iki gencin ÖMER ve ZEHRA’nın hikâyesi de imkânsız bir iklimde yeşerecektir. Gösterdikleri büyük dirence ve tüm olmazlara rağmen… Ömer altı aylık ömrü kalan kardeşinin mutluluğu için hiç beklemediği anda mecburi bir oyunun içinde bulur kendini… Bambaşka bir dünyadan gelen Zehra ile evlenmek zorundadır. Altı aylık sözleşmeli, formalite bir evlilik yapacak, bunun için Zehra’ya istediği parayı ödeyecek, onun altı ayını satın alacaktır.

GOOGLE ARAMALARI İLE HDFİLMEKRANİ.COM GELİNEN FİLMLER

Adını Sen Koy 09.02.2018 izle canlı izle, Adını Sen Koy 280, Adını Sen Koy 280. Bölüm izle, Adını Sen Koy 280. Bölüm izle 9 Şubat 2018, Adını Sen Koy 280. Bölüm izle 9 Şubat 2018 cuma izle, Adını Sen Koy 280. Bölüm izle türkçe dublaj – altyazılı, Adını Sen Koy 280. Bölüm, Adını Sen Koy 280. Bölüm izle, Adını Sen Koy 2018 izle, Adını Sen Koy 9 Şubat izle, Adını Sen Koy canlı seyret, Adını Sen Koy donmadan izle, Adını Sen Koy fragmanı izle, Adını Sen Koy hd, Adını Sen Koy hd full, Adını Sen Koy türk dizisi izle türkçe dublaj, Adını Sen Koy izle, Adını Sen Koy izle full hd, Adını Sen Koy kadrosu, Adını Sen Koy star tv izle, Adını Sen Koy konusu nedir, Adını Sen Koy online izle, Adını Sen Koy reklamsız izle, Adını Sen Koy seyret, Adını Sen Koy son bölüm izle, Adını Sen Koy tek parça, Adını Sen Koy tek parça 9 Şubat izle, Adını Sen Koy türkçe izle, Adını Sen Koy yeni bölümde neler olacak, Adını Sen Koy yeni sezon izle, Adını Sen Koy yeni yılda kadroya kimler katıldı, Adını Sen Koy sex sahneleri, Adını Sen Koy erotik sahneler, Adını Sen Koy haberleri, Adını Sen Koy sevişme sahnesi, Adını Sen Koy oyuncuları kimler?

Tür: Yerli Dizi izle

Yapım: Türkiye - 2016

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Gülizar Vatanlar

Oyuncular: Fatma Karanfil, Kadir Özdal, Aykut İğdeli, Berna Üçkaleler, Aysun Güven

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?